Doradca Klienta wielkopolskie

Doradca Klienta ds. maszyn rolniczych

doradca klienta - KagroRegion: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów,
  • Analiza rynku,
  • Rozbudowa i aktualizacja bazy danych potencjalnych klientów,
  • Podejmowanie działań w celu rozwoju sprzedaży maszyn rolniczych w województwie wielkopolskim.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane rolnicze lub techniczne),
  • Co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych,
  • Znajomość rynku maszyn rolniczych,
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność,
  • Samodzielność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Interesujące wyzwania,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon itp).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.